Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

چگونه بدون حقوق زیاد پولدار شویم؟

۲۵ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


در یکی از هفته های ماه نوامبر من بیش از ۴۰۰۰۰ دلار فاکتور صادر کردم اما فقط ۲۰۰۰ دلار در حساب بانکی تجاری خودم داشتم. علیرغم بودجه بندی دقیق ، جمع کردن پول و فاکتورهای پرداخت سریع تلاش من برای جلوگیری از فشار ناشی مدیریت کسب و کار خودم کافی نبود.

برای اعضاء YouEconomy افزایش و کاهش تحصیل پول و پرداخت وجوه نقد می تواند یک مسئولیت سنگین باشد.

به گزارش آلامتو به نقل از سایت success؛ هر چیزی از پرداخت های موعد قبلی تا رکود فصلی می تواند باعث وقفه های ناگهانی در جریان های نقدی شود. چرخه جشن و مهمانی ها یا قحطی می تواند استرس دائمی در مورد پرداخت های جبرانی برای گذران زندگی ایجاد کند.

برای زنده ماندن و رشد در میان این نوسانات ضرب المثل ” انتظاره یک مسئله غیر منتظره داشته باشید “یک حکم است.

بالاخره اجاره هنوز یک بدهی محسوب است. مهم نیست که چند هزار دلار در جریان است اگر هیچ یک آنها در حساب بانکی شما نباشد وقتی که موعد پرداخت صورت حساب مالیات فصلی شما فرا می رسد.

در اینجا ۴ روش مدیریت کسب و کار وجود دارد که می تواند چارچوبی برای امنیت مالی شما ایجاد کند حتی اگر حقوق و دستمزد مطمئنی نداشته باشید.

 1. درآمد و هزینه خودتان را محاسبه کنید

حداقل هزینه های کسب و کار و زندگی شما کدامند؟ ۱۰ درصد دیگر و پس اندازهای بازنشستگی را به آنها اضافه کنید تا بتوانید به یک رقم صحیح برسید : معیاری برای قابلیت سوددهی سرمایه گذاری شما.

وقتی که شما یک معیار واضح برای پوشش هزینه های اولیه خودتان داشته باشید , یک آستانه برای اینکه چقدر باید کسب درآمد کنید و همچنین مقادیری برای مصارف دیگر، پس انداز و اهداف سرمایه گذاری مجدد به شما ارائه می دهد.

رقم دخل و خرج خودتان را از درآمد ماه قبل کم کنید تا بتوانید محاسبه کنید چه مقدار پول را می توانید صرف هزینه های اختیاری کنید.

 1. حساب های تجاری و شخصی را مخلوط نکنید

برای نویسنده های آزاد یا نیمه وقت درآوردن چند صد دلار از یک شغل دیگرممکن است مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر احساس نشود. اما هنوز هم باید با این درآمد مانند آنها رفتار کرد.

حساب های تجاری جداگانه ای برای حفظ درآمد شغل آزاد یا درآمدهای جانبی باز کنید و از این حساب های شخصی بطور مجزا مصرف کنید.

علاوه بر ساده سازی حساب ها در موعد پرداخت مالیات، این جداسازی می تواند به ایجاد یک ذهنیت مدیریتی مهم در شما کمک کند: درآمد برابر با عایدی نیست!

 1. یک سپر بسازید

وقتی انتظار موارد غیر منتظره را دارید نیازمند یک صندوق پول نقد سالم برای مدیریت وقفه های جریان نقدی هستید – که جدا از پس اندازهای ضروری شخصی است.

در حالیکه این سپر رابرای پس انداز تجاری می سازید، مدیریت باید نگاهی به پتانسیل رکود کسب و کار بیاندازد و برنامه های پشتیبانی را برنامه ریزی کند. در عوض چند هفته بیکار بودن فعالانه به دنبال فرصت های جدید باشید قبل از اینکه فشارهای تحمیل شده به شما کمک کنند از وابستگی بیش از حد به سپرهای تجاری اورژانسی اجتناب کنید.

 1. بخشی از منابع انسانی اداری خودتان باشید

انتخاب شغل آزاد همچنین به معنای خودکفایی است. سولوپرنرها (کسانی که کسب و کار خودشان را مدیریت می کنند) سلامت و رفاه دراز مدت خودشان را تحت کنترل قرار می دهند و آنرا مانند دیگر ابعاد کسب و کار خودشان جدی تلقی می کنند.

من هزینه های بازنشستگی خودم را وارد ارقام دخل و خرج کردم تا مطمئن شوم آنها مانند سایر هزینه های ضروری زندگی غیر قابل تغییر هستند. بالاخره تنها راه پیشرفت در اقتصاد خودتان داشتن یک چشم انداز بلند مدت و برنامه ریزی برای آن است.


چگونه کوتاه حرف بزنیم؟ ۱۰ روش مختصر و مفید صحبت کردن

۲۴ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


واقعا لازم نیست در مورد آب و هوا صحبت کنید.

به گزارش مجله آلامتو به نقل از سایت success.com؛ بخش ارزشمندی از گفتگوها معمولا با سکوت عجیبی به پایان می رسد. مهم نیست شما در یک رویداد شبکه ای باشید یا در گروه جدیدی از دوستانتان قرار گرفته باشید، این سوالات را مطرح می کنید “خب چه کاری انجام می دهید؟” یا “آب و هوای خوبی است، نه؟” و بیشتر به دنبال چیز معنی داری هستید که انتخاب کنید.

برای راهنمایی های هوشمندانه در خصوص گفتگو، به شورای کارآفرینان جوان سر زدیم. در ادامه پیشنهادات آن ها ذکر شده است.

 1. آرام باشید و در مکالمه حضور داشته باشید.

به جای تلاش برای برنامه ریزی آنچه که بعدا می گویید، آرام باشید و بر روی آنچه دیگران می گویند تمرکز کنید. گوش کنید. در مکالمه حضور داشته باشید و دیگران متوجه این حضور خواهند شد. آنها احساس قدردانی خواهند کرد و گفتگو به طور طبیعی جریان خواهد یافت.

 1. زیاد مطالعه کنید.

هرچه بیشتر مطالعه کنید، می توانید از چیزهای کوچکتر و یا واقعیت های بیشتر استفاده کنید و در گفتگو در خصوص آن ها صحبت کنید. می توانید از مطالب آنلاین یا کتاب و نشریات استفاده کنید، این امر در گفتگو با کسی که زیاد درباره او اطلاعات ندارید به شما کمک می کند.

 1. به چیزهایی علاقه نشان دهید تا دلچسب شوید.

من افرادی را می شناسم که چیزی برای گفتن ندارند چون به نظر می رسد به هیچ چیزی علاقه ندارند. این باعث می شود دیگران به آنها بی علاقه باشند. با این حال، افرادی که دارای سرگرمی ها و علایق هستند همیشه موضوع یا عقیده ای برای به اشتراک گذاشتن دارند و می توانند از آن به عنوان یک نقطه شروع برای جذب شخص دیگری در بحث استفاده کنند.

 1. سوالات متفکرانه بپرسید و سپس پیگیر باشید.

من از صحبت های کوتاه متنفرم، اما دوست دارم با افراد جدید ارتباط برقرار کنم و در مورد آنها بدانم زیرا همیشه چیزی جالب برای دانستن وجود دارد. اگر واقعا اهمیت بدهید، چیزهای جالب خودنمایی خواهند کرد.

سؤالات متفکرانه بپرسید و واقعا به جوابها گوش کنید. سپس بر اساس پاسخ آنها سؤال های بعدی را مطرح کنید. گفتگوی کوتاه خسته کننده شما به سرعت به چیزی معنی دار تبدیل خواهد شد.

 1. سوال بپرسید و گوش دهید

مردم دوست دارند درباره خودشان صحبت کنند. من فقط با گوش دادن به آنچه مردم می گویند، چه چیزهایی که به کار مربوط است یا نیست، اطلاعات زیادی در خصوص کسب و کار کسب کرده ام. اغلب، این مسئله در مورد خواندن بین خطوط و گوش دادن به آنچه آنها نمی گویند برای درک خوب از شخصیت آنها، آنچه می خواهند و چگونه می توانم آن نیاز را تامین کنم می باشد.

 1. در مورد زندگی شخصی، نه کار آن ها بپرسید.

من هرگز از کسی نمی پرسم چه کاری انجام می دهد. در عوض، می پرسم چگونه وقت خود را صرف می کند. سوالات این چنینی ، دری را به مکالمات جالب تر باز می کند. اگر واکنش اولیه فرد مربوط به کار باشد، من در ادامه می پرسم “وقتی کار نمی کنید، چه کار می کنید؟” فقط سؤال کنید و نظرات خود را در خصوص داستان های مربوط به داستان های خودتان عنوان کنید.

 1. داستان آن ها را بیاموزید.

من متوجه شدم سؤال پرسیدن درباره فردی که با او صحبت می کنید نیز به شما کمک می کند. هر کس یک داستان برای گفتن دارد و اگر با سوال کردن دیگران را قادر به گفتن داستانشان کنید، نه تنها در گفتگوهای کوچک استاد می شوید، بلکه شروع به ایجاد یک رابطه قوی و معنی دار می کنید.

 1. تمرکز را خارجی کنید

سؤال بپرسید، به پاسخ ها پاسخ دهید، و اگر از صحبت کردن فرار کنید، نظر خود را در مورد معماری، آثار هنری روی دیوارها، آواز پرنده های بیرون، و هر چیز دیگری بگویید. اگر بتوانید نگرانی را کنار بگذارید و تمرکز خود را از حالت ذهنی و عاطفی خود دور کنید، دنیا پر از چیزهایی خواهد بود که می توانید در مورد آن صحبت کنید.

 1. مطالب را بسیار صادقانه به اشتراک بگذارید.

اگر می خواهید مکالمات کوچکتر بزرگتر بشوند، در مورد موضوع مربوط به خودتان صادقانه صحبت کنید. هنگامی که گارد خود را پایین می آورید، مکالمات واقعی تر و سازنده تر می شود و به ارتباطات معنی دار تبدیل می شوند و به یک کارت بازرگانی دیگر برای کشویتان تبدیل نمی شود.

 1. یافتن زمینه های مشترک

سعی کنید زمینه های مشترک با شخص را بیابید و علاقه شما واقعی خواهد شد. به دنبال هر چیزی باشید: زادگاه، کالج، ورزش، سگ. سعی کنید چیزهایی درباره شخصی که با او صحبت می کنید را بشناشید که می توانید با آن ارتباط برقرار کنید؛ این کار باعث می شود گفتگوی کوتاه شما آسان تر شود و باعث واقعی تر شدن آن خواهد شد.


دانلود اهنگ مهدی مقدم کینه ندارم

۲۴ مهر ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانلود اهنگ مهدی مقدم کینه ندارم

در این پست می توانید آهنگ بابک جهانبخش برف را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود اهنگ مهدی مقدم کینه ندارم

Download New Song By  Mehdi Moghaddam Called Kineh Nadaram

خواننده نام آهنگ تنظیم دسته بندی
مهدی مقدم کینه ندارم سینا گلزار آهنگ عاشقانه

 

نوشته دانلود اهنگ مهدی مقدم کینه ندارم اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


دانولد اهنگ امیرعباس گلاب بماند

۲۴ مهر ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانولد اهنگ امیرعباس گلاب بماند

در این پست می توانید آهنگ امیرعباس گلاب بماند را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانولد اهنگ امیرعباس گلاب بماند

Download New Song By  Amir Abbas Golab Called Bemanad

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
امیرعباس گلاب بماند آهنگ غمگین

 

نوشته دانولد اهنگ امیرعباس گلاب بماند اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


دانلود اهنگ علیرضا پویا کاش از اول

۲۴ مهر ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانلود اهنگ علیرضا پویا کاش از اول

در این پست می توانید آهنگ علیرضا پویا کاش از اول را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود اهنگ علیرضا پویا کاش از اول

Download New Song By  Alireza Pouya Called Kash Az Aval

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
علیرضا پویا کاش از اول فرهاد جهانی آهنگ غمگین

 

نوشته دانلود اهنگ علیرضا پویا کاش از اول اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


چگونه عزت نفس داشته باشیم؟ ۳ راه کسب عزت نفس

۲۴ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


داشتن عزت نفس

اگر میخواهید در زندگی به معنای واقعی خوشبخت و شاد باشید باید یاد بگیرید که عزت نفس داشته باشید و برای خودتان احترام قائل شوید در این مقاله با ما همراه شوید تا ۳ راز داشتن عزت نفس را معرفی کنیم.

به گزارش آلامتو به نقل از success.com؛ در سال ۱۹۶۱، نویسنده‌ای به نام جوآن دیدیون، پس از انجام ۲۶ سال کار ادیتوری برای وگو ، مقاله خلاقانه‌ای را برای مجله تحت عنوان “عزت نفس، سرمنشا و قدرت آن به رشته تحریر درآورد.

در این مقاله او چنین نوشته که: “زندگی بدون عزت نفس، سبب می‌شود که برخی شب‌ها را بیدار بمانید و به دنبال شیر گرم و یا مسکنی باشید تا پس از کشیدن پتو بر روی سرتان به عالم خواب فرو بروید اما ناگهان شروع به شمارش اشتباهات خود در کارهایی که بر عهده داشتید و از قلم انداخته‌اید، خیانت به اعتماد، وعده‌هایی که شکسته شدند، شانس‌هایی که از سر کاهلی، بزدلی یا مصامحه از دست رفتند و یا خیلی چیزهای دیگر می‌کنید.

پس از تفکری گذرا به ایده چاپ مجدد مقاله دیدیون این سوال مطرح می‌شود که ما چگونه می‌توانیم سرفصلی را به مقاله‌ای اختصاص دهیم که به حدود یک قرن پیش بازمی‌گردد ؟

البته، شکها و تردیدهایی که توسط دیدیون ذکر شده‌اند به خودی خود چیزی را در مورد عزت نفس آشکار نمی‌کنند. اما نگاهی گذرا به نقص‌های ذکر شده در مقاله دیدیون، باعث نمی‌شود که مجله ما اعتبار کمتری داشته باشد و لذا ما به اختصار به تشریح بخش‌هایی از مقاله وی خواهیم پرداخت..

دیدیون در مقاله خود بیان نمود که: پذیرفتن نقطه ضعف‌هایمان به جای شکنجه دادن خود با آن‌ها نقطه آغازین داشتن عزت نفس است. قدردانی از ارزش ذاتی خود “یک قاعده اساسی و یک عادت ذهنی است که هرگز نباید فراموش شود.

بلکه باید آن را توسعه و تعلیم داد، و رو به جلو پیش رفت. در اینجا برخی از استراتژیهای اضافی برای آغاز نمودن مسیر عزت نفس برای شما عنوان خواهد شد.

 1. قطعا شما یک شخص خوب هستید!

هر روز این جمله یا هر جمله‌ای که برای شما مناسب‌تر است را با خود در آینه تکرار کنید. البته ممکن است در ابتدا احساس کنید که کار احمقانه‌ای را انجام می‌دهید، اما تأثیر مثبت تکرار این سخنان با خودتان، به هیچ وجه احمقانه نخواهد بود.

مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۵ بر روی ۲۴۰۰ نوجوان انجام شد نشان داد که خود دلسوزی تأثیر منفی اعتماد به نفس پایین را خنثی می‌کند که با مطالعات دیگر انجام شده در زمینه افسردگی و اضطراب تطابق دارد.

محققان این مطالعه دریافتند که:«خود دلسوزی ، شامل پذیرش عدم اعتماد به نفس و خود ارزیابی منفی و ناتوانی به عنوان بخشی از خصوصیات انسانی است» و لذا با دانستن این موارد باید سعی کنید با خودتان مهربان باشید.

هر روز قدرت و توانایی‌هایتان را به خود یاداور شوید. اگر قرار است در شرایط اجتماعی ناتوانی داشته باشید یا آنقدرها که دوست دارید با استعداد نباشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ هیچ کس کامل نیست و همین نقاط ضعف و پیشرفت و بهسازی خود است که ما را جذاب می‌سازد.

 1. اگر سایر افراد با این نظر شما موافق نبودند به آنها اهمیت ندهید

دیدیون در ادامه مقاله‌اش چنین نوشت که: “واقعیت غم انگیز این است که عزت نفس هیچ ربطی به تایید دیگران ندارد ولی ما آن را به سخنان دیگران مرتبط می‌کنیم. نتایج بسیاری از تحقیقات این امر را اثبات نموده‌اند.

احساس اعتماد به نفس وابسته به نظرات دیگران – یک نوع عزت نفس شرطی است که همانند خانه‌ای است که با کارت‌های کاغذی ساخته باشید که هر لحظه ممکن است فروبریزد.

رسانه‌های اجتماعی باعث بزرگ‌تر شدن دام اعتماد به نفس شرطی نسب به زمانی شده‌اند که دیدیون یک دختر جوان بود. مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه هوستون انجام شد نشان داد که هر چه افراد زمان بیشتری را صرف گذراندن وقت در فیسبوک کنند علائم افسردگی آنها بیشتر است. اما به راستی چرا اینگونه است؟

مقایسه این پلتفرم‌ها به این موضوع بستگی دارد که چه کسی از بیشترین اوقات فراغت برخوردار است؟ و کدام یک از افراد موفق‌ترین هستند؟ این موارد ، ما را بران می‌دارد تا بیشتر بر روی عزت نفس شرطی تمرکز نماییم تا عزت نفس واقعی.

 1. ارزش های اصلی خود را شناسایی کنید.

محدود کردن مقایسه‌ها مشکل ریشه ای عزت نفس شرطی را حل نمی‌کند. ارزیابی خود به عنوان اینکه چه کسی هستید و نه این‌که فکر می کنید باید چه کسی باشید کار ساده‌ای نیست.

در این راه شما نیاز دارید تا درمانگری را بیابید که بتواند به شما کمک کند تا بر روی محدودیت‌های بازدارنده‌تان برای داشتن عزت نفس تمرکز نمایید. اما نقطه شروع این مسیر، دریافتن این موضوع است که به راستی چه چیزی ارزشمند است.

عزت نفس زمانی به وجود می‌آید که شما به گونه‌ای زندگی کنید که با ارزش‌های‌تان هماهنگ باشد.


چگونه یک کسب و کار کوچک راه بیندازیم؟ ۸ قدم مهم در موفقیت

۲۴ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


راه اندازی یک کسب و کار کوچک موفق برای هر کسی هیجان انگیز است اما اجازه ندهید این هیجان موجب شکست شما شود.

به گزارش آلامتو به نقل از smallbiztrends.com؛به منظور راه اندازی کسب و کار کوچک خود، شما باید به چندین نکته مهم توجه کرده و ۸ گام اساسی را پشت سر گذارید که در ذیل به اختصار به آنها اشاره خواهیم کرد.

 1. جذب و حفظ کارمندان فوق العاده

تیم شما یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در موفقیت یا عدم موفقیت کسب و کار کوچک تان است. بنابراین هنگامی که شما کارکنان فوق العاده ای را بیابید، نه تنها باید آنها را ترغیب کنید تا در کسب و کارتان مشارکت نمایند، بلکه باید بتوانید آن‌ها را در کسب و کار کوچک تان حفظ نمایید.

 1. از استراتژی‌های اثبات شده برای حفظ استعدادهای برتر استفاده کنید

اگر واقعا می‌خواهید کارمندان سطح بالای خود را در کسب و کار کوچک خود حفظ نمایید، باید بگویم که اعمال برخی از تغییرات کوچک می‌تواند تاثیر بزرگی داشته باشد.

کسب و کارهای کوچک

 1. امنیت وب سایت خود را در بالاترین اولویت قرار دهید

کسب و کار کوچک شما هر چه که باشد، احتمالا شما با داده‌های آنلاین یا دارایی‌های مهم دیجیتالی سرو کار دارید که نیاز به محافظت دارند. لیزا سی‌کارد از Inspire to Thrive معتقد است امنیت وب همیشه باید اولین اولویت یک کسب و کار کوچک باشد

 1. مخاطبان خود را در کمتر از ۵ سال از صفر به میلیون‌ها نفر برسانید

در سال‌های اخیر بازاریابی محتوا برای کسب و کارها به یک استراتژی در حال رشد بسیار محبوب تبدیل شده است. اما برای اینکه محتوای شما تاثیر گذار باشد باید مخاطبین خود را افزایش دهید.

راه دیگری که می‌توانید از طریق آن، بیشترین بازاریابی محتوا را داشته باشبد استفاده از محتوای گذشته و تبدیل آن به یک فرمت جدید است. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا از هر بخش از محتوای خود بیشترین استفاده را داشته باشید.

 1. قوانین کپی رایت رسانه‌های اجتماعی را فراموش نکنید

رسانه‌های اجتماعی نیز یک راه محبوب برای دستیابی به مشتریان بالقوه و جذب آن‌ها به سوی کسب و کار کوچک تان هستند. با این حال، تمام تلاش‌های شما در این عرصه بی نتیجه خواهد ماند اگر مرتکب یک اشتباه بزرگ مانند نقض حق کپی رایت شوید.

 1. از ریسک‌های هوشمندانه در یک سرمایه گذاری جدید نهراسید

ریسک‌ها همیشه بخشی از راه اندازی یک کسب و کار کوچک هستند. با این حال، کارآفرینان باید تبهر لازم برای شناسایی هوشمندانه‌ترین ریسک‌ها را ، به خصوص در یک سرمایه گذاری جدید داشته باشند.

ساختن کسب و کار های موفق

 1. استفاده از بررسی‌های مشتریان برای رشد ترافیک ارگانیک

با اضافه کردن برخی از محتواهای تولید شده توسط کاربران مانند بررسی صفحات محصول یا سرویس، شما می‌توانید بدون صرف زمان و یا منابع به افزایش محتوای صفحات کسب و کار کوچک خود کمک کنید.

 1. برون سپاری حسابداری کسب و کار خود را مد نظر قرار دهید

نگهداری از حساب‌هایتان و رسیدگی به آن‌ها یکی دیگر از موضوعات مهم برای کسب و کار کوچک شماست. اما بسیاری از کارآفرینان تجربه و یا وقت کافی انجام این کار را ندارند. لذا بهتر است تا این کارها را برون سپاری کنند.


فال روزانه : فال امروز ۲۲ مهر

۲۳ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


فال روزانه ۲۲ مهر

فال روزانه

امروز شما چگونه خواهد گذشت ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال انبیا  – فال ازدواج

فروردین:شما امروز از نظر احساسی متهم شده‌اید، اما شاید خوب نباشد به هركسی كه رسیدید افكارتان را با او در میان بگذارید. شاید شما بدون هیچ منظور خاصی مرتكب اشتباهی شده باشید، اما حرفهایی كه بر زبان می‌آورید بیشتر از آنچه كه فكرش را بكنید بر دیگران تاثیر خواهد گذاشت. كمی ‌درد دل كردن كمكتان می‌كند حس بهتری پیدا كنید و همچنین سعی كنید از توانایی‌های بالای خود برای انجام دادن كارهای سودمند استفاده كنید.

اردیبهشت: شما شاید تلاش كنید خودتان را پشت كلمات برگزیده خود پنهان كنید، اما به هیچ وجه نمی‌توانید قصد و نیت واقعی خود را قایم كنید! تلاش شما برای مرموز بودن و پنهان‌كاری تاثیر منفی و بدی روی دوستان صمیمی‌تان می‌گذارد  و باعث می‌شود اطرافیانتان نیز با شما رفتار صادقانه‌ای نداشته باشند. گفتن حقیقت تا موقعی كه از روی دلسوزی و محبت باشد،  به هیچ كس صدمه نخواهد زد.

خرداد: امروز میزان فعالیتهای اجتماعی‌تان بیشتر شده است و شاید مجبور شوید بیشتر وقتتان را در اجتماع سپری كنید. حتی اگر دوست داشته باشید بخشی از روز را در خانه بمانید، باز هم نمی‌توانید از تعامل و همكاری با مردم اجتناب كنید. باوجود اینكه شما نمی‌توانید از زیر بار مسئولیتهای شخصی‌تان فرار كنید، می‌توانید با كمتر حرف زدن و بیشتر گوش دادن به خودتان كمك كنید.

تیر: شما امروز به خصوص اگر همكارانتان را دوست داشته باشید برای رفتن به سر كار اشتیاق دارید. اما هنوز بخشی از وجود شما هنوز دوست دارد در خانه بماند. تعادل ایجاد كردن بین روابط خانوادگی و فعالیتهای حرفه‌ای‌تان از آن چیزی كه به نظر می‌رسد راحت تر است. بدون اینكه بیشتر درگیر یكی از این آنها بشوید به هر دو بخش زندگی تان توجه كافی داشته باشید.

مرداد: شما امروز در خیال و رویا به سر می‌برید و نسبتاً خوش بین هستید. شما حتی اگر تلاش كنید نمی‌توانید رویاهایتان را خاموش كنید. با دقت كردن به عكس العمل‌های خود هنگام بروز مشكلات چیزهای جدیدی راجع به خودتان می‌آموزید كه تا بحال نمی‌دانستید. اگر به خودتان اجازه دهید همه احساسات خود را ابراز كنید، این كار در نهایت نتایج خوبی برایتان به دنبال دارد.

شهریور: امروز شیرینی و حلاوت احساساتتان، حال چه دوستی جدیدی را تجربه كرده باشید چه نكرده باشید، شما را مست و سرخوش می‌كند! شما می‌توانید دوباره عاشق فردی آشنا بشوید و یا اینكه با فردی غریبه طرح دوستی بریزید. دوستی شما از هر نوعی كه باشد فرقی نمی‌كند، تا موقعی كه اجازه ندهید ترس و تردید به عشقتان راه پیدا كنید این شور و هیجان شما به دیگران هم منتقل می‌شود.

مهر: امروز با وجود اینكه دیگران هم با شما موافقت می‌كنند، ولی بیشتر از اینكه فردی معمولی و مثل همیشه باشید استدلالی و منطقی شده‌اید. ونوس یعنی سیاره بخت شما از كنار بهرام عبور می‌كند. متاسفانه سیاره پیام‌آور در نشانه شما حركتی رو به عقب دارد و سبب به وجود آمدن سوءتفاهمات می‌شود. همین الان به دنبال راه حل نگردید؛ این كار را به فردا موكول كنید.

آبان: امروز یك نفر در محل كارتان از شما بدش می‌آید، اما شما اصلاً نمی‌دانیدكه چه كار بدی انجام داده‌اید! در حقیقت امكان دارد شما خوب رفتار كرده باشید، ولی دیگران علاقه‌ای به كارهای شما نداشته‌اند. باوجود اینكه شما همیشه از شرایط و موقعیتها برای پیشرفت كردن بهره گرفته‌اید، الان بهتر است فقط جلوی زبان خود را بگیرید و بگذارید این مشكلات تمام شود!

آذر: با وجود اینكه امروز شما با حرفهاهایتان خیط بالا می‌آورید! ولی با حسن نیتتان می‌توانید به راحتی خطاها و لغزشهای اجتماعی‌تان را بپوشانید. بخشی از مشكلات شما دلیلش فقط این است كه صبرتان كم شده و نمی‌توانید با شكیبایی به حرفهای دیگران هم گوش دهید. حتی اگر صبور هم باشید باز هم به عكس‌العمل بعدی خود فكر می‌كنید كه این كار اصلا لازم نیست. پس حتی اگر درحال تفریح كردن هم هستید آرام‌تر رفتار كرده و به فكر خودتان باشید.

بهمن: امروز امكان دارد به خاطر مسائل و مشكلات شخصی مثل همیشه جایگاه همیشگی خود را نداشته باشید و این موضوع می‌تواند ناراحتتان كند، البته اگر خودتان بخواهید! باهمه این احوال نگرش شما می‌تواند همه چیز را عوض كند. اگر بتوانید به اختلافات جزئی عاطفی خود به عنوان یك فرصت برای نزدیك‌تر شدن به كسی كه دوستش دارید و اصلاح كردن روابطتان نگاه كنید، مطمئناً احساس بهتری پیدا خواهید كرد.

اسفند: شما امروز كمی ‌مشكل مالی دارید. این مشكل می‌تواند خیلی ساده و بی‌اهمیت باشد مثل مواقعی كه كیف پولتان را در خانه جا می‌گذارید و یا یادتان می‌رود از حساب بانك‌ تان پول بردارید. ولی اگر به مسائل مالی خود به اندازه كافی توجه نكنید همین مشكل ساده بغرنج خواهد شد. با اولویت‌بندی كردن برای مسائل مالی خود و اجتناب كردن از خریدهای بدون دلیل جلوی مشكلات مالی را از همین حالا بگیرید.


چگونه دوست واقعی خود را بشناسیم؟ ۱۱ نشانه یک دوست واقعی

۲۳ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


How to Recognize a True Friend

اگر میخواهید در میان دوستان فعلی خود آنهایی که بیشتر از بقیه به شما اهمیت میدهند را بشناسید بهتر است در این مقاله با ما همراه شوید.

به گزارش آلامتو به نقل از powerofpositivity؛ در دنیای مدرنی که در آن ما به داشتن صدها دوست فیسبوکی و اینستاگرامی مجازی عادت کرده ایم، به نظر می رسد داشتن دوستی های واقعی مبتنی بر احترام متقابل، علائق مشترک و خاطرات بی نظیر به چیزی دور از دسترس و ناپیدا تبدیل شده که از ما فاصله ی زیادی گرفته است.

ما می توانیم بلافاصله با هر کسی که بخواهیم به صورت آنلاین دوست شویم و با آن ها ارتباط برقرار کنیم و آن ها را دوست خود بنامیم، اما آیا اینگونه دوستی ها یک دوستی محکم و طولانی مدت را برای ما رقم خواهند زد یا خیر؟ البته از سویی دیگر، مطالعات نشان داده اند که برخی دوستی های دنیای واقعی که تصور می کنید می توانید بر روی آن ها حساب کنید هم می توانند به اندازه ی دوستان دنیای مجازی که با آن ها در دنیای اینترنت در ارتباط هستید، غیر قابل اعتماد، ضعیف و سطحی باشند.

مطالعات نشان داده اند که حتی اگر افراد هزاران دوست فیسبوکی و اینستاگرامی هم داشته باشند، باز هم معمولا فقط با چند نفر از دوستان خود در زندگی واقعی ارتباط عمیق و نزدیکی را حفظ خواهند کرد.

بنابراین، سوالی که در اینجا پیش می آید این است که چطور می توانید اطمینان حاصل کنید که دوستی هایی که از لحاظ احساسی بر روی آن ها سرمایه گذاری کرده و بدان ها دل بسته اید واقعا واقعی هستند؟ در اینجا ۱۱ نشانه ی یک دوست واقعی ذکر شده که از طریق آن ها می توانید دوستان واقعیتان را بشناسید.

 1. دوستان واقعی همه چیز شما را قبول دارند و حتی عیب هایتان را نیز می پذیرند

دوستان واقعی هرگز نمی خواهند شما را تغییر دهند. آنها همه چیز را در مورد شما می پذیرند و از عیب های اخلاقی تان گرفته تا بهترین ویژگی های شخصیتان، همه را قبول دارند. این بدان معنا نیست که آنها باید همیشه با آنچه که شما می گویید و بدان اعتقاد دارید موافق باشند، بلکه بدین معناست که آن ها در تلاش نیستند تا شما را اصلاح کنند و یا سعی در تغییر شخصیت شما ندارند.

بنابراین شما احساس می کنید که می توانید در کنار آن ها بدون داشتن هیچگونه استرسی از آرامش بی حد و حصری لذت ببرید و هیچ نیازی نداشته باشید تا خود را به گونه ای دیگر جلوه دهید، زیرا در دنیایی پر از میلیاردها میلیارد انسان، شما شخصی را پیدا کرده اید که چیزهایی مثبتی را در درونتان می بیند حتی زمانی که خودتان هیچ ویژگی مثبتی را در درون خود نمی یابید.

 1. دوستان واقعی چه در اوقات خوب و چه در اوقات بد، به شما چسبیده اند و شما را رها نمی کنند

احتمالا بهترین زمانی که می توان یک دوست واقعی را از یک دوست غیر واقعی و سطحی تشخیص داد در زمان های سخت و مشکلات بزرگ است، یک دوست واقعی هرگز در چنین شرایطی شما را تنها نخواهد گذاشت. در عوض، به شما کمک می کند، تا بر مشکلات فایق آیید و دوباره به دوران اوج خود باز گردید.

دوستان سطحی و تقلبی، اغلب در چنین شرایطی به شما توهین می کنند و شما را تحقیر خواهند کرد، زیرا فقط می خواستند هنگامی که در اوج بودید در کنارتان باشند و هم اکنون احساس می کنند که کمک کردن به شما برای غلبه بر مشکلاتتان، باری بر روی دوششان خواهد بود و حتی ممکن است آن ها را هم در منجلاب گرفتاری ها فرو برد.

 1. آن ها از موفقیت هایتان شاد می شوند و هنگامی که هدف جدیدی را دنبال می کنید، به شما تبریک می گویند و تشویقتان می کنند.

هنگامی که پیشرفت می کنید و به مراتب بالایی در زندگی تان دست می یابید دوستان تقلبی و سطحی، به شما حسادت می کنند و از هر فرصتی برای تحقیر و مسخره کردنتان بهره می جویند اما دوستان واقعی موفقیت هایتان را جشن می گیرند و در کنارتان خواهند بود.

برای درک این موضوع که چه کسی دوست واقعی تان است فقط دقت کنید که در هنگام موفقیت و زمانی که زندگیتان به اوج خود رسیده بود چه کسانی در کنارتان ماندند و بدون حسادت و بخل ورزی از موفقیتتان خوشنود شدند.

بعضی از مردم که در لباس دوست پنهان شده اند سعی می کنند تا شما را پایین بکشند، اما دوستان واقعی نه تنها از موفقیتتان خشنود می شوند بلکه به موفق شدنتان نیز کمک می کنند.

همچنین بخوانید: فواید داشتن دوست خوب
 1. شما در کنار دوستان واقعیتان احساس راحتی می کنید و احتمالا آن ها راز هایی را در موردتان می دانند که هر کسی از آن ها اطلاع ندارد

دوستان واقعی معمولا کسانی هستند که از اسرار سر به مهر شما، رویاهای بلند پروازانه تان و آروزهای کوچک و بزرگ و دست یافتنی و دست نیافتنی تان که تنها با افراد خاصی در زندگی در میان گذاشته اید اطلاع دارند. آن ها از تمام اتفاقات روی داده در زندگی عشقیتان، خاطرات دوران کودکی و تمام داستان های شرم آوری که تنها با افراد خاصی در میان گذاشته اید خبر دارند و این رازها را در سینه ی خود نگاه داشته اند.

این دوستان کسانی هستند که عمق وجودتان را می شناسند نه فقط خود سطحی را که به تمام افراد جامعه نشان می دهید و این همان چیزی است که یک دوست واقعی را از یک دوست تقلبی متمایز می سازد.

دوست یابی

 1. دوستان واقعیت، کسانی هستند که منتظر نمی مانند تا شما به دیدارشان بروید و یا برای پرسیدن حالشان تماس بگیرید بلکه خودشان گاه و بی گاه به سراغتان می آیند و جویای احوالتان می شوند.

دوستان واقعی کسانی هستند که هر زمان بخواهید می توانید به دیدارشان بروید و برای این کار، نیازی به تماس گرفتن یا پیام دادن ندارید. آن ها به طور مداوم علاقه خود را به شما نشان می دهند و دایما با شما در تماس خواهند بود. بنابراین هرگز احساس نمی کنید که مجبورید برای حفظ و نگه داشتن این افراد در زندگیتان، مدام تعقیبشان کنید تا بتوانید آنها را در زندگی خود حفظ نمایید چرا که این افراد خودشان برای ماندن در زندگیتان تلاش می کنند و وقت کافی را برای گذراندن با شما کنار می گذارند و از مصاحبت با شما لذت می برند.

دوستان واقعی فقط زمانی که همه چیز مساعد است با شما صحبت نمی کنند؛ بلکه همواره به دیدارتان می آیند و جویای احوالتان می شوند زیرا آن ها واقعا به شما به عنوان یک دوست می نگرند و می خواهند که شما به عنوان یک دوست در زندگیشان حضور داشته باشید.

 1. دوستان واقعی شما کسانی هستند که باعث می شوند احساس شادتر و سر زنده تری داشته باشید و احساس استرس و تنش به درونتان راه نیابد

دوستان واقعیتان کسانی هستند که با هر بار دیدنشان، احساس می کنید جوان تر و پر جنب و جوش تر شده اید و امید به زندگیتان افزایش یافته است. دوستی های واقعی ، باید دوستی هایی مملو از انرژی باشند؛ در غیر این صورت، تنها یک نفر به طرف مقابل انرژی می دهد و این درست همانند آن است که شما با دراکولایی دوست باشید که مدام خونتان را می مکد. برای اینکه دریابید فردی دوست واقعیتان هست یا نه، به این موضوع فکر کنید که پس از دیدار با او چه احساسی دارید. یک دوست واقعی، شما را به خودتان و زندگیتان امیدوار می کند و اجازه نمی دهد افسردگی به درونتان راه یابد.

دوستان شاد

 1. دوستان واقعی همیشه حقیقت را به شما می گویند حتی اگر نخواهید آن را بشنوید

دوستان واقعی هرگز حرف های خوشایندی را که می خواهید بشنوید به شما نمی گویند بلکه همیشه واقعیت را چه خوشتان بیاید یا نه بازگو می کنند. آنها این کار را حتی به بهای این که از دستشان ناراحت شوید انجام می دهند و شما نیز باید از این کارشان قدردانی کنید چرا که اگر برای کسی مهم نباشید او بر حقایق ناخوشایند موجود در موردتان تاکید نخواهد کرد. دوستان واقعی ، حقیقت را به شما نمی گویند تا افسرده و ناراحت شوید بلکه این کار را می کنند تا انتخاب های مناسبی در زندگی خود داشته باشید و به شخصیت بهتری تبدیل شوید.

 1. هنگامی که سهوا اشتباهی را مرتکب می شوید، دوستان واقعیتان مدام آن را به رختان نمی کشند و شما را می بخشند

دوستان واقعی انتظار ندارند کامل و بی عیب و نقص باشید و شما مجبور نیستید در برابر آن ها خودتان را جور دیگری جلوه دهید. شما به راحتی می توانید مرتکب اشتباه شوید و پس از آن عذرخواهی کنید چرا که می دانید آن ها شما را خواهند بخشید. دوستان واقعیتان شما را خواهند بخشید و می دانند که با وجود اشتباهاتی که انجام می دهید انسان خوبی هستید.

همچنین بخوانید: ویژگی های دوست خوب
 1. دوستان واقعی هرگز پشت سرتان در مورد شما صحبت نمی کنند.

زمانی که اتاق را ترک می کنید می توانید مطمئن باشید که دوستان واقعیتان پشت سر شما صحبت نمی کنند. آن ها مانند یک بزرگسال عمل می کنند و اگر بخواهند در مورد شما صحبت کنند با خودتان در این مورد گفت و گو خواهند کرد.

دوستان واقعیتان کسانی هستند که به اندازه کافی به شما احترام می گذارند و به شایعاتی که در موردتان می شنوند دامن نمی زنند و باعث نمی شوند که شهرت بدی پیدا کنید؛ آن ها ترجیح می دهند مسائل را با خود شما در میان بگذارند تا به صورت منطقی در مورد موضوع پیش آمده بحث کنید.

دوستان خوب چه ویژگی هایی دارند

دوستان خوب چه ویژگی هایی دارند

 1. دوستان واقعیتان کسانی هستند که بدون حسادت و بخل ورزی اجازه می دهند دوستان دیگری هم داشته باشید

دوستان واقعی شما کسانی هستند که دارای آنچنان اعتماد به نفس بالایی هستند که هرگز به حسادت و زور متوسل نمی شوند تا شما را برای خود نگه دارند و از دوست شدنتان با دیگران جلوگیری نمی کنند. آن ها به شما آزادی عمل کافی می دهند تا دوستان دیگری هم داشته باشید و به فعالیت های دیگر زندگیتان نیز اهمیت بدهید، زیرا می دانند که شخصیت بی نظیرشان سبب می شود که شما همیشه با آن ها دوست باشید. این افراد می دانند که لازم نیست ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز را برای تایید دوستیتان با آن ها سپری کنید.

 1. دوستان واقعیتان کسانی هستند که شما جوک ها و خاطرات زیادی با آن‌ها دارید که هر کدام برایتان معنای خاصی دارند

دوستان واقعیتان کسانی هستند که شما ساعت های بی شماری را صرف بودن با آن ها کرده اید و در مورد هر چیزی دیوانه وار خندیده اید و بسیاری از خاطرات فراموش نشدنی دارید که در تمام طول عمرتان در ذهن و یادتان باقی خواهند ماند.


دانلود آهنگ مهدی مقدم کینه ندارم

۲۳ مهر ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانلود آهنگ مهدی مقدم به نام کینه ندارم

در این پست می توانید آهنگ مهدی مقدم کینه ندارم را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ مهدی مقدم کینه ندارم

Download New Song By  Mehdi Moghaddam Called Kineh Nadaram

خواننده نام آهنگ شاعر دسته بندی
مهدی مقدم کینه ندارم سینا گلزار آهنگ غمگین

 

نوشته دانلود آهنگ مهدی مقدم کینه ندارم اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.