رفتن به نوشته‌ها

دانلود زیرنویس فارسی سریال Star Trek: Discovery | سال پاب


دانلود زیرنویس فارسی سریال Star Trek: Discovery ، دانلود زیرنویس سریال استار ترک: اکتشاف Star Trek: Discovery، محصول سال 2017 آمریکاست که سازندگان این سریال دیدنی برایان فولر و الکس کورتزمن هستند. همچنین برخی کاربران این سریال را با نام پیشتازان فضا میشناسند. که قبلها هم مجموعه فیلم های دیدنی از این سری ساخته شده است. فصل 2 سریال Star Trek: Discovery اتفاقات این سریال خیلی قبل از سری اصلی فیلم های استار ترک اتفاق میافتد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Star Trek: Discovery

سریال پیشتازان فضا: اکتشاف نام سریالی ماجرایی و علمی تخیلی می‌باشد که توسط برایان فولر ساخته شده است. این سریال ماجراهای ده سال قبل از کاپیتان کرک ، اسپاک و اینترپرایز را دنبال می‌کند که یک سفینه فضایی که بسیار مجهز است و توانایی این را دارد که با سرعتی بیشتر از سرعت نور حرکت کند، که طی آن گروه استارفلیت در پی ماموریتی برای یافتن دنیاهای جدید و تازه هستند تا تا با دنیا های ناشناخته و فرازمینی ارتباط برقرار کنند. در این بین یک افسر استارفلیت می‌بایست یاد بگیرد که برای درک چیزهای بیگانه ، ابتدا می‌بایست خودش را پیدا و درک کند و…

دانلود زیرنویس فارسی سریال استارترک: اکتشاف

سریال Star Trek: Discovery یک سریال اکشن، ماجرایی و درام است که 60 دقیقه پر از صحنه های جالب اکشن و دیدنی است که این یعنی هر قسمت از سریال 60 دقیقه است. پس اگر طرفدار سریال های اکشن و ماجراجویی هستید این سریال مناسب شماست.

همانطور که قبلا هم اشاره شد اتفاقات فصل 3 سریال استار ترک:اکتشاف خیلی قبلتر از سری اوریجینال پیشتازان فضا است. که چند سری از قبیل فیلم Star Trek 2009 و  Star Trek Into Darkness 2013 و Star Trek: Beyond 2016 را داشته است.

اگر میخواهید سریال Star Trek: Discovery را با زیرنویس فارسی تماشا کنید در صفحه درستی هستید و میتوانید زیرنیوس فارسی سریال پیشتازان فضا: اکتشاف را براحتی و رایگان دانلود کنید.

ترجمه شده توسط : تیم ترجمه ای سابتایتل (Parisa ، nazi ، Maria) ، حسام‌الدين و ميثـم و سهيل ، میثم موسویان ، ساب رزا ، محسن عباسی خاک

راهنمای دانلود زیرنویس: پس از کلیک بر روی آیکون دانلود زیرنویس ، به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آنجا باید بر روی دکمه ” برای ادامه اینجا کلیک کنید ” بزنید تا به صفحه دانلود زیرنویس هدایت شوید. در صفحه دانلود ، پس از 6 ثانیه انتظار ، لینک دانلود نمایش داده می شود. برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. برای حمایت کافیه موقع دانلود زیرنویس ، فقط 6 ثانیه در صفحه انتظار ، منتظر بمانید. همچنین از طریق صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل میتونید زیرنویس های اختصاصی ما رو دانلود کنید. با اینکار به ما انگیزه میدین تا مثل همیشه در سریع ترین زمان ممکن، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها رو در اختیارتون قرار بدیم.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده